Atgriezties pie raksta

Ogresgalā avarē dzērumā vadīts apvidus auto

Šovakar  500 metru attālumā no Ogresgala Ogres virzienā avarēja sporta komandas "Riga rally raid team" bijušais auto.  Vadītājs, kurš netika galā ar auto, un blakussēdētājs pēc avārijas nogādāti Ogres rajona slimnīcā.

Kā informēja Ogres rajona slimnīcā, abi braucēji bijuši alkohola reibumā. Blakussēdētājam, 24 gadus vecajam J., konstatēts atslēgas kaula lūzums, smadzeņu satricinājums un ķermeņa sasitumi. Savukārt autovadītāja stāvoklis bija tik nopietns, ka viņu ievietoja intensīvās terapijas nodaļā un brīdī, kad Ogrenet interesējās par avarējušo veselību, ārsti lēma par operāciju.

Ap pulksten 21.30 autovadītāja veselības stāvoklis vēl nebija noskaidrojams, jo viņš bija vismaz trīs alkohola promiļu reibumā. Savukārt pulksten 23.40 ogrenet uzzināja, ka viņš atrodas mediķu uzraudzībā un operācija cietušajam nebija nepieciešama. Nākamajā dienā, pulksten deviņos rītā, mediķi autovadītāja veselības stāvokli vērtēja kā stabilu, taču joprojām paturēja viņu intensīvās terapijas nodaļā.
 

Kā informēja "Riga rally raid team" pārstāvji, automašīna pirms diviem mēnešiem tika pārdota Mārim Anspokam, SIA "Linda M" īpašniekam, taču joprojām nav pārreģistrēta.

 

 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/1442

2006. gada 3. septembrī, 20:05, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

x • 2009. gada 23. februārī, 18:38
Tev skauž vai kā? Kas var tas brauc kā grib :)
x • 2009. gada 23. februārī, 18:18
Tagad jau Anspoks braukā ar nopirktām tiesībām!!! (kodējs, piekāsējs).
hrju • 2006. gada 13. septembrī, 09:52
atkal viss no gala sākas...slima suņa murgi...sviesc...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet